S čím Vám umíme pomoci

PR analýza + strategický PR plán

Analýza PR aktivit a strategický plán je základním klíčem k úspěšné komunikaci. Pokud se tyto výstupy pečlivě zpracují, přirozeně z nich vyplynou silné a slabé stránky Vaší komunikace a potenciální komunikační kanály. Poté je již snadné Vám nabídnout efektivní řešení.

Public relations

Potřebujete, aby se o Vás víc mluvilo a byli jste vidět? Pak pro Vaši firmu navrhneme komunikační strategii šitou na míru. A následně Vám zajistíme PR servis, který je složený z monitoringu, komunikaci s novináři, psaní tiskových zpráv a dalších dohodnutých aktivit vedoucích k Vašemu většímu úspěchu.

Copywriting

Originální texty prodávají. O tom není pochyb. A my se podepíšeme pod to, že je umíme psát. Ať už potřebujete články pro váš web, blog, e-shop nebo třeba slogan či reklamní spot, nechte to na nás. Ušetříte tím čas, energii a získáte další body pro Váš úspěšný byznys.

Grafika a značka

Grafika a brand jsou vizitkou firmy. Proto by každá společnost měla dbát na to, aby její značka vypadala profesionálně, a tím i důvěryhodně. Jak pracujeme na značce? Zjistíme potřeby firmy a navrhneme novou grafiku, logo, ale i další komunikaci Vaší značky.

Interní a externí komunikace

Součástí budování značky může být i interní komunikace a externí komunikace - firemní časopis, newsletter, reklamní bannery, letáky i předměty a další propagační materiály. Vše připravíme na klíč od kreativy až po tisk.

Webové stránky

Jste menší firma a potřebujete profesionální stránky? Zdají se Vám ceny za web, který potřebujete přemrštěné? Nebo potřebujete pouze správu Vašich webových stránek či jejich redesign? Připravíme pro Vás webovky šité na míru Vašemu podnikání nebo se postaráme o jejich pravidelnou správu. Vše za rozumnou cenu.

Sociální sítě

Sociální sítě jsou dnes nezbytnou součástí komunikace. Posilují Vaši značku, a tím i zvyšují prodeje. Umíme je vybudovat (pokud je ještě nemáte), ale hlavně Vám doporučíme jejich správně nastavený obsah a zajistíme jejich pravidelnou profesionální správu.

Eventy a teambulding

Potřebujte uspořádat firemní akci? Chcete se zviditelnit a přilákat nové zákazníky? I s tím Vám umíme pomoci. Sladíme požadavky s Vašimi nápady a namícháme tak skvělý koktejl pro růst vašeho byznysu. Realizace je možná na klíč – od nápadu až po realizaci včetně fotodokumentace a videa z akce pro další PR účely. Pokud potřebujete jen část práce na marketingové akci, můžete se na nás též obrátit.

Virtuální asistentka

Jste menší firma a občas byste využili sekretářku, která za Vás vyřeší úřední úkony, vyhledá informace na internetu nebo jen sestaví tabulku s daty? Obraťte se na nás.. Zajistíme jednorázové úkoly, ale nebráníme se i dlouhodobější spolupráci.

Ceny za naše služby jsou přijatelné.
Obraťte se na nás, a my Vám na základě Vašich požadavků rádi připravíme kalkulaci.